KASY Znaleziono produktów: 8

Pokazano 1 - 8 z 8 produktów
 • Szybki podgląd
  1 249,00 zł Na stanie

  Suma wszystkich zalet Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

  1 249,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  1 999,00 zł Na stanie

  Multifunkcjonalność w każdych warunkach Kasa Posnet Neo XL to urządzenie o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, która idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych.

  1 999,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  1 399,00 zł Na stanie

  Klasyka gatunku Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

  1 399,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  1 699,00 zł Na stanie

  Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

  1 699,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  1 299,00 zł Na stanie

  Najmniejsza kasa fiskalna na rynku Kasa fiskalna Posnet Mobile HS to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.Mobile HS to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale.

  1 299,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  999,00 zł Na stanie

  Kasa fiskalna Posnet Mobile EU jest doskonale przystosowana do pracy przenośnej, nawet w bardzo trudnych warunkach eksploatacji.  Pracę mobilną ułatwiają też opcjonalne akcesoria: pokrowiec, ładowarki samochodowe i silikonowa osłona klawiatury.Kasa jest gotowa na eurofiskalizację – zapewnia możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której...

  999,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  1 299,00 zł Na stanie

  Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania...

  1 299,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  130,00 zł Na stanie

  Audyt techniczny urządzenia fiskalnego klienta wykonywany na jego życzenie w celu sprawdzenia poprawności działania urządzenia. Audyt pozwala zapanować nad kwestią, czy użytkownik nie popełnia błędów przy obsłudze urządzenia fiskalnego, a ono samo poprawnie nalicza należny podatek. Jest to nad wyraz istotne, gdyż pozwala uniknąć...

  130,00 zł
  Na stanie
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów