DRUKARKI FISKALNE Znaleziono produktów: 11

Pokazano 1 - 11 z 11 produktów
 • Szybki podgląd
  2 399,00 zł Na stanie

  Tutaj zaczyna się podróż Trio to drukarka fiskalna łącząca w sobie  sprawdzone rozwiązania oraz solidność wykonania. To pierwsza drukarka fiskalna na rynku z możliwością zamontowania uchwytu na tablet lub smartfon i pierwsza stacjonarna bileterka z kopią elektroniczną.

  2 399,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 699,00 zł Na stanie

  Posnet Thermal A XL łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.

  2 699,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 399,00 zł Na stanie

  Drukarka nowych możliwości Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

  2 399,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 899,00 zł Na stanie

  Posnet Thermal A HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal A HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w aptekach o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

  2 899,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  1 999,00 zł Na stanie

  Bilet do nowoczesności Temo HS bileterka to innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach oparte na specjalizowanej wersji drukarki fiskalnej. Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej.

  1 999,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 299,00 zł Na stanie

  Najmniejsza drukarka na rynku Drukarka fiskalna Posnet Temo HS to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny...

  2 299,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 799,00 zł Na stanie

  Diament wśród drukarek Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne...

  2 799,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 599,00 zł Na stanie

  POSNET THERMAL FV EJ jest drukarką wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.

  2 599,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 499,00 zł Na stanie

  Posnet Thermal FV to urządzenie przystosowane do długotrwałej pracy w punktach handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, fastfood itd).Wszystkie złącza drukarki umiejscowione są w spodzie urządzenia, co zabezpiecza przed ryzykiem wypięcia lub wyszarpnięcia kabli w czasie pracy.

  2 499,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  2 999,00 zł Na stanie

  Drukarka do zadań specjalnych Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

  2 999,00 zł
  Na stanie
 • Szybki podgląd
  130,00 zł Na stanie

  Audyt techniczny urządzenia fiskalnego klienta wykonywany na jego życzenie w celu sprawdzenia poprawności działania urządzenia. Audyt pozwala zapanować nad kwestią, czy użytkownik nie popełnia błędów przy obsłudze urządzenia fiskalnego, a ono samo poprawnie nalicza należny podatek. Jest to nad wyraz istotne, gdyż pozwala uniknąć...

  130,00 zł
  Na stanie
Pokazano 1 - 11 z 11 produktów